"Jest taka noc..."2019

"Jest takanoc..."

 

W radosnej atmosferze nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Czudcu witali w piątek 20 grudnia nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Montaż słowno-muzyczny "Jest taka noc..." wykonany przez artystycznie uzdolnioną  młodzież wprowadził uczestników spotkania w piękny i niepowtarzalny nastrój oczekiwania na przyjście Bożej Dzieciny. Program wzbogacony został dodatkowo bardzo ciekawą prezentacją "Tradycje Bożonarodzeniowe" ukazującą bogactwo polskich zwyczajów i tradycji świątecznych Składanie życzeń oraz łamanie się opłatkiem było dla wielu osób niezwykle miłym i wzruszającym przeżyciem.

DSC 0060DSC 0030DSC 0034DSC 0038S2040006DSC 0046

 

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.