"Jest taka noc..."2019

"Jest takanoc..."

 

W radosnej atmosferze nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Czudcu witali w piątek 20 grudnia nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Montaż słowno-muzyczny "Jest taka noc..." wykonany przez artystycznie uzdolnioną  młodzież wprowadził uczestników spotkania w piękny i niepowtarzalny nastrój oczekiwania na przyjście Bożej Dzieciny. Program wzbogacony został dodatkowo bardzo ciekawą prezentacją "Tradycje Bożonarodzeniowe" ukazującą bogactwo polskich zwyczajów i tradycji świątecznych Składanie życzeń oraz łamanie się opłatkiem było dla wielu osób niezwykle miłym i wzruszającym przeżyciem.

DSC 0060DSC 0030DSC 0034DSC 0038S2040006DSC 0046

 

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.