Nasz obiekt jest nowoczesną placówką oświatową położoną przy głównej trasie komunikacyjnej z Rzeszowa do Krosna.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

W pracowniach gastronomicznych tj. kuchni, sali konsumpcyjnej odbywają się zajęcia praktyczne oraz praktyki zawodowe uczniów kształcących się w zawodach:

• technik żywienia i gospodarstwa domowego
  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • kucharz
  • kelner

W pracowniach hotelarskich tj. recepcji, pokojach noclegowych odbywają się zajęcia praktyczne oraz praktyki zawodowe uczniów kształcących się w zawodach:

• technik hotelarstwa

W naszej placówce zapewniamy opiekę i nadzór pedagogiczny wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej oraz realizację obowiązujących programów nauczania.

Ponadto w naszym obiekcie gwarantujemy bardzo dobrą i atrakcyjną cenowo kuchnię domową a rozbudowane zaplecze gastronomiczne umożliwia realizację zarówno imprez okolicznościowych jak i integracyjnych.

Organizujemy:

• szkolenia,
  • konferencje,
  • komunie,
  • przyjęcia weselne,
  • przyjęcia okolicznościowe.

Szczegółowe informacje o naszym obiekcie można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie: 509432540 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.