Świętomarcińskie rogaliki

Świętomarcińskie rogaliki

 Z okazji Święta Niepodległości uczniowie klasy II technikum żywienia postarali się o słodką niespodziankę. Przygotowali pod kierunkiem pani Justyny Szeli świętomarcińskie rogaliki o pysznym nadzieniu z białego maku, którymi ich młodsze koleżanki częstowały napotkane w rynku osoby. Warto przypomnieć, że była to kolejna ciekawa inicjatywa naszych młodych gastronomów!

Rogaliki 1Rogaliki 2Rogaliki 5Rogaliki 1Rogaliki 6Rogaliki 7Rogaliki 8Rogaliki 9

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.