Uwaga kandydaci.

W związku ze zmianą terminu zakończenia roku szkolnego - 19 czerwca 2019 roku oraz zarządzeniem nr 11/2019 Podkarpaciego Kuratora Oświaty z dnia 13 czerwca br.  doprecyzowującym zapisy załącznika nr 1 Zarządzenia Podkarpackiego Kuratora Oświaty Nr 3 z dnia 30 stycznia 2019 r.

Zostały zmienione zapisy w harmonogramie Naboru, nawiązujące do w/w interpretacji:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej (z oddziałami klas pierwszych dotychczasowych szkół ponadgimnazjalnych: trzyletniego liceum ogólnokształcącego i czteroletniego technikum) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym – do dnia 18.06.2019r.
  2. Przeniesienie wniosku o przyjęcie do innej szkoły ponadpodstawowej -do dnia 17 czerwca 2019r.
  3. Dostarczenie do systemu danych o ocenach końcoworocznych wynikach egzaminu gimnazjalnego i innych osiągnięciach uwzględnianych w procesie naboru - do dnia 19.06.2019r
  4. Dostarczanie dokumentów potwierdzających osiągnięcia (kopie świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego) do szkół pierwszego wyboru – od dnia 19.06.2019r.
  5. Weryfikacja danych o osiągnięciach - od dnia 19.06.2019r.

Pełny tekst na stronie :