Wspaniały sukces naszych uczennic na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Uczennice naszej szkoły: Ewelina Warchoł z klasy IV oraz Karolina Budyń z klasy III technikum żywienia i usług gastronomicznych brały udział w eliminacjach centralnych XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Eliminacje odbyły się w piątek 7 czerwca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej, a wyniki ogłoszono uroczyście 8 czerwca w centrum konferencyjnym Instytutu Zdrowia Człowieka w malowniczo położonej Wysowej Zdroju.

sukces2019_1.JPEGsukces2019_2.JPEGsukces2019_3.JPEGsukces2019_4.JPEGsukces2019_5.JPEGsukces2019_6.JPEG
Reprezentantka naszej szkoły - Ewelina Warchoł - w bloku tematycznym gastronomia uzyskała imponujący wynik, pokonując 32 uczestników z całej Polski. Ostatecznie zajęła drugie miejsce w kraju. Możemy więc śmiało stwierdzić, że nasza szkoła już od kilku lat kształci wicemistrzów Polski w wiadomościach i umiejętnościach gastronomicznych. Druga z uczestniczek - Karolina Budyń - rywalizowała w bloku technologia żywności z 18 najlepszymi uczniami z kraju, ostatecznie uzyskując tytuł finalistki.

Obydwie dziewczęta mają wiedzę i pasję, interesują się szeroko rozumianą tematyką kulinarną i żywieniową, zdobywają wiadomości i umiejętności z różnorodnych źródeł.

Uczennicom i ich opiekunce mgr Joannie Moskwie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.