Nasi uczniowie w Regionalnym Turnieju Systemu Dociepleń

W Zespole Szkół nr 6 w Krośnie rozegrany został III Regionalny Turniej Systemów Dociepleń. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie drugiej klasy technikum budowlanego: Dominik Strzępek i Brayan Gwiżdż.

Turniej składał się z dwóch części: pisemnej – testu i praktycznej - próby pracy. Zadaniem młodych budowlańców było m. in. kołkowanie płytowania docieplenia ściany okiennej, zatopienie siatki zbrojącej pod tynk oraz wykonanie fragmentu akrylowego tynku cienkowarstwowego. Przedstawiciele firmy Greinplast z zadowoleniem podkreślali wysoki poziom wiedzy i umiejętności zawodników, o ich ostatecznych wynikach zadecydowały pojedyncze punkty. Nasi uczniowie uplasowali się na piątym miejscu.

docieplenia2019_1.JPGdocieplenia2019_2.JPGdocieplenia2019_3.JPGdocieplenia2019_4.JPGdocieplenia2019_5.JPGdocieplenia2019_6.JPGdocieplenia2019_7.JPGdocieplenia2019_8.jpgdocieplenia2019_9.jpg