Wspaniały sukces na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!

Z satysfakcją informujemy o kolejnym wspaniałym sukcesie naszych uczniów!

Karolina Budyń z klasy III i Ewelina Warchoł z klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych zakwalifikowały się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Na etapie rejonowym, który rozstrzygnięty został 12 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach (woj. lubelskie), dziewczęta współzawodniczyły z uczniami województwa podkarpackiego i lubelskiego. Ewelina była bezkonkurencyjna w bloku tematycznym gastronomia, natomiast Karolina w bloku technologia żywności zajęła wysokie 4 miejsce. Zmagania trwały cały dzień i obejmowały etap teoretyczny (test 60 pytań) oraz praktyczny (3 zadania praktyczne). Uczennicom i ich opiekunce pani Joannie Moskwie składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

olimpiada20191.jpgolimpiada20192.jpgolimpiada20193.jpgolimpiada20194.jpgolimpiada20195.jpgolimpiada20196.jpgolimpiada20197.jpgolimpiada20198.jpgolimpiada20199.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.