Wspaniały sukces na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!

Z satysfakcją informujemy o kolejnym wspaniałym sukcesie naszych uczniów!

Karolina Budyń z klasy III i Ewelina Warchoł z klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych zakwalifikowały się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Na etapie rejonowym, który rozstrzygnięty został 12 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach (woj. lubelskie), dziewczęta współzawodniczyły z uczniami województwa podkarpackiego i lubelskiego. Ewelina była bezkonkurencyjna w bloku tematycznym gastronomia, natomiast Karolina w bloku technologia żywności zajęła wysokie 4 miejsce. Zmagania trwały cały dzień i obejmowały etap teoretyczny (test 60 pytań) oraz praktyczny (3 zadania praktyczne). Uczennicom i ich opiekunce pani Joannie Moskwie składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

olimpiada20191.jpgolimpiada20192.jpgolimpiada20193.jpgolimpiada20194.jpgolimpiada20195.jpgolimpiada20196.jpgolimpiada20197.jpgolimpiada20198.jpgolimpiada20199.jpg