Sukces na zawodach sportowo - obronnych „ Sprawni jak Żołnierze”

Wspaniałym sukcesem naszych zawodników zakończyły się rejonowe eliminacje zawodów sportowo - obronnych „ Sprawni jak Żołnierze” rozegrane 4 kwietnia br. w Czudcu.

W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców. Nasze dziewczęta występujące w składzie: Aleksandra Gierlak , Aleksandra Ruszała i Angelika Wójcik zajęły drugie miejsce, tuż za zwycięską drużyną z Liceum Ogólnokształcącego ze Strzyżowa. Ich koledzy: Sebastian Domino, Adrian Pękosz i Arkadiusz Szymański zdobyli pierwsze miejsce w zawodach i wkrótce reprezentować będą region w eliminacjach wojewódzkich. Także w klasyfikacji indywidualnej nasi chłopcy nie mieli sobie równych, zajęli kolejno trzy pierwsze miejsca. Zawodnikom i ich trenerowi panu Jackowi Lenartowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

sprawni2019_1.JPGsprawni2019_2.jpgsprawni2019_3.JPGsprawni2019_4.JPGsprawni2019_5.JPGsprawni2019_6.JPGsprawni2019_7.JPGsprawni2019_8.JPG