Sukces na zawodach sportowo - obronnych „ Sprawni jak Żołnierze”

Wspaniałym sukcesem naszych zawodników zakończyły się rejonowe eliminacje zawodów sportowo - obronnych „ Sprawni jak Żołnierze” rozegrane 4 kwietnia br. w Czudcu.

W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców. Nasze dziewczęta występujące w składzie: Aleksandra Gierlak , Aleksandra Ruszała i Angelika Wójcik zajęły drugie miejsce, tuż za zwycięską drużyną z Liceum Ogólnokształcącego ze Strzyżowa. Ich koledzy: Sebastian Domino, Adrian Pękosz i Arkadiusz Szymański zdobyli pierwsze miejsce w zawodach i wkrótce reprezentować będą region w eliminacjach wojewódzkich. Także w klasyfikacji indywidualnej nasi chłopcy nie mieli sobie równych, zajęli kolejno trzy pierwsze miejsca. Zawodnikom i ich trenerowi panu Jackowi Lenartowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

sprawni2019_1.JPGsprawni2019_2.jpgsprawni2019_3.JPGsprawni2019_4.JPGsprawni2019_5.JPGsprawni2019_6.JPGsprawni2019_7.JPGsprawni2019_8.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.