Wycieczka dydaktyczna do Rzeszowa

W piątek 22 marca zorganizowana została wycieczka dydaktyczna dla uczniów klas I i II technikum.

W oddziale NBP w Rzeszowie młodzież uczestniczyła w lekcji na temat zadań i zasad funkcjonowania polskich banków. Poznała wiele ciekawostek związanych z drukowaniem pieniędzy, przechowywaniem depozytów oraz gromadzeniem sztabek złota. Z dużym zainteresowaniem uczestników wycieczki spotkała się wystawa zabytkowych sejfów oraz dawnych maszyn do liczenia monet i banknotów. Sporo emocji wywołały wielkie worki zawierające zniszczone banknoty o różnych nominałach. Młodzież odwiedziła ponadto Galerię Fotografii Miasta Rzeszowa, gdzie obejrzała zdjęcia z wystawy „Znane i nieznane” rzeszowskiego dziennikarza i fotoreportera Józefa Gajdy. Brała także udział w Podkarpackich Targach Budownictwa EXPO DOM. Uczniowie zapoznali się z najnowszymi trendami branży budowlanej oraz z bogatą ofertą producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych, mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

wycieczka_dydaktyczna_1.JPGwycieczka_dydaktyczna_2.jpgwycieczka_dydaktyczna_3.jpgwycieczka_dydaktyczna_4.jpgwycieczka_dydaktyczna_5.jpgwycieczka_dydaktyczna_6.jpgwycieczka_dydaktyczna_7.jpgwycieczka_dydaktyczna_8.JPGwycieczka_dydaktyczna_9.JPGwycieczka_dydaktyczna_10.JPGwycieczka_dydaktyczna_11.JPGwycieczka_dydaktyczna_12.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.