Spotkanie z przedstawicielką prawa

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli 23 stycznia w spotkaniu z panią adwokat, mgr Anetą Strzępek.

Temat spotkania dotyczył postępowania w sprawach nieletnich oraz ich odpowiedzialności karnej. Młodzież mogła zadawać pytania, analizować sytuacje znane z życia. Uczniowie z uwagą słuchali także informacji na temat cyberprzemocy i konsekwencji niewłaściwego zachowania się i nieprzemyślanego wypowiadania się na forum publicznym. Ożywiona dyskusja sprawiła, że dwugodzinne zajęcia upłynęły bardzo szybko.

adwokat2019_1.JPGadwokat2019_2.JPGadwokat2019_3.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.