II Szkolny Konkurs Mikołajkowy

W miniony czwartek odbył się II Szkolny Konkurs Mikołajkowy z Zakresu Wiedzy Ogólnej.

Trzyosobowe zespoły klasowe złożone z uczniów z najwyższą frekwencją odpowiadały na pytania z różnych dziedzin wiedzy. O kategorii pytania decydował rzut kostką. Konkurs przebiegał w miłej i radosnej atmosferze, rywalizacji przyświecała zasada fair play. I miejsce zdobyła klasa IV technikum żywienia, II miejsce klasa III liceum ogólnokształcącego, miejsce III - klasa I technikum żywienia. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

DSC_2031.JPGDSC_2041.JPGDSC_2055.JPGDSC_2057.JPGDSC_2090.JPGDSC_2092.JPGDSC_2093.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.