Nasze stypendystki

Dwie uczennice naszej szkoły, Ewelina Warchoł z klasy IV i Karolina Budyń z klasy III technikum żywienia, otrzymały Stypendium Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach projektu pn.

Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2018/2019. Tym samym znalazły się w gronie najbardziej uzdolnionej młodzieży województwa podkarpackiego. Spośród 513 pozytywnie ocenionych wniosków dziewczęta zajęły drugą i dwudziestą pierwszą lokatę w rankingu. Wsparciem stypendialnym w ramach projektu obejmuje się uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce oraz odnoszących sukcesy na olimpiadach z przedmiotów zawodowych. Nasze uczennice wyróżniły się wysokimi średnimi ocen na świadectwach szkolnych oraz sukcesem na XLII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, uzyskując tytuł finalistki i laureatki tejże olimpiady. W bieżącym roku szkolnym pod okiem nauczyciela - opiekuna dydaktycznego - realizują Indywidualne Plany Rozwoju Edukacyjnego, mające na celu dalsze rozwijanie ich zainteresowań i zdolności.

stypendystki2018_1.jpgstypendystki2018_2.jpgstypendystki2018_3.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.