PODZIĘKOWANIE ZA WSPARCIE AKCJI CHARYTATYWNEJ 2018

Tylko dzięki dawaniu
będziemy w stanie otrzymywać więcej,
niż już mamy”

Jim Rohn

Szkolne Koło Caritas, Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Szkolny przy Zespole Szkół w Czudcu składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli akcję charytatywną na rzecz dzieci z Katolickiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łące.

Akcja tym razem została przeprowadzona w Czudcu w sklepach: "Groszek" i "Delikatesy Centrum" w dniach 23 – 24 listopada 2018 roku.

Serdecznie dziękujemy kierownictwu i personelowi sklepów za okazaną nam życzliwość i wsparcie naszej akcji charytatywnej.

Dziękujemy nauczycielem i opiekunom organizacji szkolnych: paniom Renacie Żołądek, Agnieszce Dziadosz i ks. Mariuszowi Mastajowi za wrażliwość           i otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

Nasza akcji nie byłaby możliwa bez szlachetnej postawy uczniów i wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas, by aktywnie i bezinteresownie włączyć się w zbiórkę darów.

Dziękujemy: Aleksandrze Kiczek, Karolinie Ruszale, Damianowi Kucabowi, Dawidowi Gwiżdżowi, Ewelinie Warchoł, Gabrieli Kaźmierskiej, Patrycji Mroczce, Sebastianowi Domino, Agnieszce Haligowskiej, Paulinie Iskrzyckiej, Joannie Wójcik, Patrycji Bieda, Karolinie Budyń, Natalii Saneckiej, Partykowi Ruszale, Mikołajowi Czarnikowi, Grzegorzowi Piela, Weronice Lasek oraz Klaudii Grochowskiej.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, mieszkańcom Czudca i okolic za wielkie serce i wsparcie osób potrzebujących. Dzięki Waszej hojności udało się zgromadzić dużą ilość artykułów żywnościowych i chemicznych, które zostaną przekazane 28 listopada 2018 roku na ręce dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej siostry Teresy Bielak.

Wszystkim Państwu życzymy wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni 

w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Wolontariatu

Samorząd Szkolny Zespołu Szkół w Czudcu

zbiorkazywnosci2018.jpgzbiorkazywnosci20181.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.