Kolejny artystyczny sukces naszych uczennic!

XI Międzypowiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna" nawiązywał w tym roku do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wśród laureatów konkursu znalazły się dwie uczennice naszej szkoły. Ewelina Warchoł z klasy III technikum żywienia zajęła w kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce, natomiast jej młodsza koleżanka Diana Barć zdobyła wyróżnienie.

Werdykt jury został ogłoszony 18 maja br. w "Siedlisku Janczar" podczas finału rajdu pieszego "Majówka Młodych". Goście oraz uczestnicy rajdu mieli możliwość zobaczyć ciekawą wystawę nagrodzonych prac plastycznych oraz porozmawiać z ich autorami.

11listopada1.jpg11listopada2.jpg11listopada3.jpg11listopada4.jpg

Młodym artystkom i ich opiekunce mgr Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.