Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół w Czudcu 2018

Tradycyjnie końcem kwietnia szkoły ponadgimnazjalne zapraszają uczniów klas III gimnazjów, by zapoznać ich ze swoją ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny.

Gośćmi naszej szkoły 27 kwietnia br. byli uczniowie gimnazjum w Czudcu i Strzyżowie wraz z opiekunami. W programie przewidziano m.in. spotkanie z przedstawicielami Wojska Polskiego, którzy zapoznawali młodzież z kształceniem w tzw. klasach mundurowych oraz obserwację zajęć w pracowniach gastronomicznych i budowlanych. Uczniowie liceum ogólnokształcącego z innowacją pedagogiczną strażacko-pożarniczą przeprowadzili pokaz w zakresie udzielania I pomocy. Zainteresowane osoby mogły także sprawdzić swoje możliwości na szkolnej strzelnicy lub odwiedzić bibliotekę, mieszczącą się w zabytkowym „Skarbczyku”. Słowa uznania należą się uczniom szkoły, którzy chętnie i z przyjemnością pełnili tego dnia rolę przewodników i byli dla młodszych kolegów ciekawym i zapewne wiarygodnym źródłem informacji.

dniotwarte20181.JPGdniotwarte20182.JPGdniotwarte20183.JPGdniotwarte20184.JPGdniotwarte20185.JPGdniotwarte20186.JPGdniotwarte20187.JPG