SUKCES NASZYCH UCZENNIC!

W dniu 20 kwietnia br. uczennice Zespołu Szkół w Czudcu Karolina Budyń z klasy II  i Ewelina Warchoł z klasy III (obie uczęszczają do technikum żywienia i usług gastronomicznych) wzięły udział w etapie okręgowym XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Olimpiada odbyła się w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach. Obie uczennice po całodziennych, trudnych zmaganiach zakwalifikowały się do etapu centralnego Olimpiady. Karolina startowała w bloku - technologia żywności, z kolei Ewelina  zmagała się z tematyką dotyczącą gastronomii. Dziewczęta rozwiązały test zawierający 60 pytań oraz opracowały i wykonały trzy zadania praktyczne. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Karoliny i Eweliny na etapie centralnym Olimpiady, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 7-8 czerwca 2018 r. Gratulujemy również opiekunowi - Pani Joannie Moskwie – nauczycielowi przedmiotów zawodowych.

olimpiada20181.jpgolimpiada20182.jpgolimpiada20183.jpgolimpiada20184.jpg