Uczestniczyliśmy w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Czudcu

Tradycyjnie w styczniu odbył się w Czudcu Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Parafię Świętej Trójcy. Naszą szkołę reprezentowali w tym roku Aleksandra Ruszała i Brayan Gwiżdż, uczniowie II klasy technikum budownictwa i technikum żywienia. Młodzi artyści wykonali kolędę „Gore gwiazda”, zbierając gromkie brawa zebranej publiczności. Na zakończenie uczestnicy przeglądu otrzymali od organizatorów pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

koledy2018_1.JPGkoledy2018_2.JPGkoledy2018_3.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Edukacja wojskowa – program pilotażowy

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.