Przekażmy sobie znak pokoju 2017

W radosnej atmosferze nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Czudcu witali w piątek 22 grudnia nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Montaż słowno-muzyczny wykonany przez artystycznie uzdolnioną  młodzież wprowadził uczestników spotkania w piękny i niepowtarzalny nastrój oczekiwania na przyjście Bożej Dzieciny.

Wspólne kolędowanie oraz łamanie się opłatkiem było dla wielu osób niezwykle miłym i wzruszającym przeżyciem. Następnie uczniowie zasiedli wraz ze swoimi wychowawcami do wigilijnego stołu, na którym obok pięknych dekoracji świątecznych pojawiły się tradycyjne polskie potrawy.

wigilia2017_1.JPGwigilia2017_2.JPGwigilia2017_3.JPGwigilia2017_4.JPGwigilia2017_5.JPGwigilia2017_6.JPGwigilia2017_7.JPGwigilia2017_8.JPGwigilia2017_9.JPGwigilia2017_10.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Ostatnie pożegnanie śp.Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Jerzego Wesołowskiego

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.