Konkurs na „Hasło antynikotynowe”

Dyrektor Zespołu Szkół w Czudcu oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzyżowie ogłosiły konkurs plastyczny na ,,Hasło antynikotynowe”. Uczennice poprzez swoje prace artystyczne próbowały przekonać rówieśników, by nie sięgali po papierosy, a palaczy - do porzucenia zgubnego nałogu.

I miejsce w konkursie zajęła Karolina Ciuba, II– Mariola Lubas, III – Dominika Nieroda, wyróżnienie otrzymała Elżbieta Gzik. Na uroczystości wręczenia nagród obecni byli: pani dyrektor Marta Proksa, pedagog Wioletta Sarna, Agata Malec oraz Aneta Gorzknik- Dobrowolska z PSST w Strzyżowie a także asp. szt. Piotr Niemiec z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.

Uczennicom serdecznie gratulujemy talentu i pomysłów, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

IMGP5249.JPGIMGP5266.JPGIMGP5277.JPGIMG_8481.JPGIMG_8501.JPG