Rekolekcje Wielkopostne w Myczkowcach

Młodzież naszej szkoły tegoroczne rekolekcje pod hasłem „Szata, pierścień i sandały ” odbyła w pięknie położonym Ośrodku ,,Caritas” w Myczkowcach. Organizatorem rekolekcji był ks. katecheta Paweł Blat, a w bardzo ciekawy sposób poprowadzili je: ks. Jerzy Frankiewicz, duszpasterz akademicki z Zamościa, oraz Viktoria Kondratiuk, psycholog z Lublina.

Opiekę nad liczną sześćdziesięciodwuosobową grupą uczniów sprawowały panie : Urszula Gurbisz, Elżbieta Pietrucha, Wiesława Wójcik oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Fortuna. W czasie rekolekcji uczęszczaliśmy na różnorodne konferencje i tematyczne pogadanki. Księża opowiadali nam o swoim powołaniu, znakach okultystycznych, działaniu szatana oraz bliskości Boga. Nie zabrakło nigdy czasu na modlitwę w kaplicy.

Pobyt w myczkowieckiej przystani miał na celu ukazanie nam prawdziwych wartości i zbliżenie nas do Jezusa Chrystusa. Pozwolił nam lepiej poznać samych siebie, świat i prawdziwą istotę wolności. Myczkowce stały się dla nas drugim domem - spotkaliśmy tam ludzi, którzy chcieli nam pomóc, wysłuchiwać naszych problemów. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji wyjazdu i i spędziły z nami trzy dni niezapomnianych rekolekcji w Myczkowcach.

1.jpg2.JPG3.JPG4.JPG5.JPGDSC_0094.JPGDSC_0096.JPGDSC_0098.JPG
                                                                                 Agata Wiater

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.