Obóz zimowy.

W pierwszy dzień ferii zimowych młodzież z klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego o profilu strażacko - ratowniczym rozpoczęła zimowy obóz szkoleniowy . Pierwszym zadaniem dla grupy były zmagania z piękną lecz niełatwą technicznie dyscypliną sportu jaką jest narciarstwo zjazdowe.

Większość uczniów właśnie tutaj rozpoczęła swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. Po całym dniu ćwiczeń pod okiem instruktora Pana Jacka Lenarta zmęczeni, lecz zadowoleni, czekają na kolejny dzień na stoku, który już w piątek. A oto kilka zdjęć na których można zobaczyć pierwsze kroki " strażaków" na nartach.

oboz_zimowy_2017_1.jpgoboz_zimowy_2017_2.jpgoboz_zimowy_2017_3.jpgoboz_zimowy_2017_4.jpgoboz_zimowy_2017_5.jpgoboz_zimowy_2017_6.jpg