I GRUDNIA-DZIEŃ WALKI Z HIV i AIDS

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole odbył się konkurs, którego celem było sprawdzenie wiedzy uczniów na temat historii tej choroby, jej skutków oraz sposobów uniknięcia zarażenia.

Organizatorami konkursu byli: dyrektor Zespołu Szkół Czudcu mgr Marta Proksa, pedagog szkolny- mgr W.Sarna oraz Powiatowy Inspektorat Sanitarny ze Strzyżowa reprezentowany przez panią mgr Agatę Malec.

Konkurs odbył się 30 listopada 2016 br., a jego laureatami zostali następujący uczniowie:

I miejsce – Mariola Wojewoda

II miejsce- Gabriel Sarna

III miejsce- Pyzia Gabriela.

Oprócz tego w konkursie przyznano wyróżnienia dla: Natalii Jedziniak, Patrycji Król, Dominiki Nierody i Patrycji Mroczki.

Uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez dyrekcję szkoły oraz Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Strzyżowie .nastąpiło 2 grudnia. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

HIV_AIDS_2016_1.JPGHIV_AIDS_2016_2.JPGHIV_AIDS_2016_3.JPGHIV_AIDS_2016_4.JPG