I Etap Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie

We wtorek 29 listopada 2016 r. odbył się w Rzeszowie I Etap Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowany przez WSPiA Podkarpacką Młodzieżową Akademię Prawa i Bezpieczeństwa. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z naszej szkoły, z których aż 12 zakwalifikowało się do II Etapu Konkursu. Uczniowie mieli niespełna 30 minut, by odpowiedzieć na 30 pytań.

Opiekunem czuwającym nad merytorycznym przygotowaniem uczniów do konkursu była pedagog Wioletta Sarna, która wcześniej wraz z panem Jackiem Lenartem brała udział w zajęciach w ramach Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa.
Mamy nadzieję, że uczniowie równie dobrze poradzą sobie 8 grudnia w II Etapie Konkursu i wygrają nagrodę główną, czyli studia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w WSPiA. Serdecznie gratulujemy naszej młodzieży i życzymy powodzenia!

konkurs2016_1.jpgkonkurs2016_2.jpg