Zapraszamy na warsztaty florystyczne !1

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty florystyczne w każdy wtorek o godz. 13:15 do pracowni B 11. Podczas zajęć realizowane są zadania z podstaw florystyki. Zapewniamy materiały, ciepłą herbatkę i mile spędzony czas w przytulnej sali, przy dźwiękach ulubionej muzyki.

W minionym tygodniu nasze realizacje dotyczyły technik sporządzania wiązanek okrągłych i jednostronnych. Dodatkowo wykonaliśmy kompozycję o tematyce jesiennej.

Powoli zbliżamy się do zimy, więc w kolejnych tygodniach zajmiemy się florystyką bożonarodzeniową. Wykonane prace mogą pięknie udekorować nasze świąteczne stoły, ucieszą zapewne także każdą obdarowaną nimi osobę.

warsztaty2016_1.jpgwarsztaty2016_2.jpgwarsztaty2016_3.jpgwarsztaty2016_4.jpgwarsztaty2016_5.jpgwarsztaty2016_6.jpg