Dzień z życia licealisty-strażaka

W piątek, 4 listopada, towarzyszyliśmy młodzieży z I klasy  liceum ogólnokształcącego na kolejnych zajęciach specjalistycznych w Parku Wodnym „Otylia” oraz w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Strzyżowie.

Uczniowie realizują w tak atrakcyjny sposób innowację pedagogiczną strażacko-ratowniczą wprowadzoną w Liceum Ogólnokształcącym w Czudcu w tym roku szkolnym. Umiejętności pływackie uczniowie zdobywają pod okiem mgra Jacka Lenarta, natomiast ćwiczenia z musztry prowadził w tym pięknym jesiennym dniu st..sekc. Grzegorz Rachwał. Zajęcia na basenie i w obiektach straży pożarnej są częścią przygotowań do zimowego obozu szkoleniowego z ratownictwa wodnego w Solinie.

strazak2016_1.JPGstrazak2016_2.JPGstrazak2016_3.JPGstrazak2016_4.JPGstrazak2016_5.JPGstrazak2016_6.JPGstrazak2016_7.JPGstrazak2016_8.JPGstrazak2016_9.JPGstrazak2016_10.JPG