Zapraszamy na warsztaty florystyczne!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia florystyczne prowadzone przez mgr Annę Godek w ramach trzydziestogodzinnych spotkań warsztatowych, poświęconych podstawowym zagadnieniom z florystyki i bukieciarstwa.

Na zajęciach realizowana będzie tematyka związana z dekoracją okolicznościową pojedynczego kwiatu oraz materiałami i technikami florystycznymi. Zajęcia zakończą się uzyskaniem dyplomu potwierdzającego zdobyte umiejętności. Wiedza i ćwiczenia zdobyte na warsztatach nie tylko znajdą praktyczne zastosowanie w życiu codziennym, ale również mogą przyczynić się do podjęcia w przyszłości współpracy z kwiaciarniami, weeding planerem lub zespołami dekoratorskimi.

warsztaty2016_1.jpgwarsztaty2016_2.jpgwarsztaty2016_3.jpgwarsztaty2016_4.jpgwarsztaty2016_5.jpgwarsztaty2016_6.jpg