Mamy finalistkę XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych !

W dniach 3 – 4.06. 2016 r. odbył się  w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. gen. D. Chłapowskiego w Trzciance (koło Poznania) centralny etap XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Spośród 243 kandydatów biorących udział w bloku gastronomicznym w etapach okręgowych olimpiady do zawodów na szczeblu centralnym zakwalifikowało się 29 uczestników. Z radością informujemy , że wśród zwycięzców olimpiady znalazła się uczennica klasy IV TŻ Barbara Żyła, która zdobyła tytuł finalisty uprawniający do przyjęcia na studia rolnicze z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Tytuł finalisty uzyskują osoby spełniające kryteria punktowe rokrocznie ustalane przez Komitet Główny Olimpiady. Serdecznie gratulujemy Basi i jej opiekunce mgr Agnieszce Machowskiej osiągniętego sukcesu!

P1030631.JPGP1030634.JPG