Obecni w środowisku

Ośrodek Kultury i Ochotnicza Straż Pożarna zorganizowały 29 maja na stadionie sportowym w Czudcu uroczystość Dnia Matki i Dziecka. Do tego sympatycznego przedsięwzięcia chętnie włączyli się nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Czudcu, przygotowując ciekawe stoisko promocyjne. Młodzież pod kierunkiem pedagogów przedstawiła atrakcyjną prezentację różnych kierunków kształcenia.

Uczniowie technikum żywienia częstowali milusińskich    i ich opiekunów specjalnościami włoskiej kuchni: pysznym deserem panna cotta oraz makaronem „penne” z owocami morza i warzywami. W ten sposób wykorzystywali w praktyce umiejętności nabyte w czasie stażu zawodowego zrealizowanego w ramach projektu Erasmus + odbytego w Rimini w dniach 4-29 kwietnia br. Uczniowie technikum budownictwa proponowali zainteresowanym udział w grze planszowej, a ich koledzy z technikum architektury krajobrazu współpracę przy opracowaniu oryginalnych kompozycji kwiatowych. Wszyscy chętni mogli także obejrzeć galerię fotograficzną związaną z różnorodną działalnością szkoły a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wcielając się w postać kucharza, strażaka, hotelarza, ogrodnika czy budowlańca. Piękna pogoda, radosny nastrój i wielość atrakcji uczyniły Dzień Matki i Dziecka w Czudcu dniem wyjątkowym.

festyn2016.JPGfestyn_2016_1.JPGfestyn_2016_2.JPGfestyn_2016_3.JPGfestyn_2016_4.JPGfestyn_2016_5.JPGfestyn_2016_6.JPGfestyn_2016_7.JPGfestyn_2016_8.JPGfestyn_2016_9.JPG