Znamy zwycięzców Konkursu Ortograficznego !

Finał XVIII Szkolnego Konkursu Ortograficznego odbył się 12 stycznia br. Uczestniczyło w nim 13 uczniów z sześciu klas. Uczniowie zmierzyli się tym razem z dyktandem pt. Superprzemiana, które sprawdzało znajomość podstawowych zasad poprawnej pisowni, a opowiadało o metamorfozie zakochanego nastolatka. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce: Maria Golesz, klasa I TH, II miejsce: Karol Stawarz, klasa I TŻ, III miejsce: Berenika Mularz, klasa III TŻ. Laureaci językowych zmagań w nagrodę otrzymali od pani dyrektor Marty Proksy dyplomy oraz książkę Na tej ziemi – szkolnictwo licealne i zawodowe w Czudcu i bardzo przydatne na co dzień pendrive'y. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkurs_ortograficzny_2016_1.jpgkonkurs_ortograficzny_2016_2.jpgkonkurs_ortograficzny_2016_3.jpgkonkurs_ortograficzny_2016_4.jpg