Dzień Edukacji Narodowej w ZS w Czudcu

Tegoroczne obchody DEN miały w ZS w Czudcu wyjątkowy charakter. Okolicznościowa akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski połączona została z promocją książki panów Mariana Złotka i Marcina Jurzysty „Na tej ziemi. Szkolnictwo licealne i zawodowew Czudcu”.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością przewodniczący Rady Powiatu Marek Jurzysta, starosta powiatu strzyżowskiego Robert Godek, wicestarosta – Jan Stodolak, przedstawiciele Zarządu Powiatu, Gminy Czudec, instytucji oświatowych i kulturalnych zaprzyjaźnionych ze szkołą, emerytowani nauczyciele. Przygotowany przez młodzież program artystyczny oraz konferencja prasowa z autorami książki podkreślały znaczenie wykształcenia w życiu człowieka oraz wyjątkową rolę nauczycieli w procesie edukacji i wychowania.

Piękne życzenia i wyrazy sympatii uczyniły ten dzień jeszcze bardziej radosnym!

Dzień Edukacji w iTV południe.

edukacja_2015_1.JPGedukacja_2015_2.JPGedukacja_2015_3.JPGedukacja_2015_4.JPGedukacja_2015_5.JPGedukacja_2015_7.jpg