Zakończenie roku szkolnego!

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 rozpoczęło się uroczystą mszą św. w kościele pw. Trójcy Świętej w Czudcu. W homilii ks. Tomasz Wójcik zwrócił się do młodzieży z prośbą, by odpowiedzialnie i mądrze kierowała swoim życiem, by wymagała od siebie sumienności i odwagi w wykonywaniu codziennych obowiązków, a satysfakcję czerpała z uczciwości oraz przyjaźni i szacunku innych ludzi.

Szkolną akademię rozpoczęła pani dyrektor Marta Proksa, która powitała serdecznie gości w osobach Starosty Strzyżowskiego Roberta Godka, Przewodniczącego Rady Powiatu Marka Jurzysty, Przewodniczącej Rady Rodziców Agnieszki Fortuny, a także wszystkich nauczycieli i uczniów. Pani dyrektor podsumowała osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nauczycieli w mijającym roku szkolnym, przedstawiła najważniejsze inicjatywy i przedsięwzięcia służące unowocześnianiu nauczania i wzbogacaniu bazy dydaktycznej szkoły.
Podziękowała przedstawicielom władz samorządowych, którzy z dużym zaangażowaniem wspierali pracę szkoły, swoimi decyzjami zapewniali jej stabilizację finansową i możliwości dalszego rozwoju. Słowa uznania skierowała także do wszystkich nauczycieli, którzy swoją rzetelną, wytrwałą pracą wspierali wszechstronny rozwój młodzieży.

Następnie wręczono najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i upominki książkowe, a uczniom z najwyższą frekwencją dyplomy okolicznościowe i nagrody rzeczowe.
Wakacyjne życzenia radosnego odpoczynku przekazali wszystkim obecnym: Pan Starosta Robert Godek, Pani Agnieszka Fortuna, a także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Barbara Powęzka  i Grzegorz Kawa.

W radosnej atmosferze uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami klas, a zaproszeni goście na spotkanie z dyrekcją szkoły i nauczycielami.

(oprac. Lidia Bytnar)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg