Warsztaty z GAMRATEM!

28 listopada w ZS w Czudcu zostało zorganizowane szkolenie z zakresu nowoczesnych technologii budowlanych dla uczniów klasy II, III i IV technikum budownictwa. Szkolenie prowadzili przedstawiciele firmy GAMRAT z Jasła. Firma jest znanym producentem wykładzim, folii i membran z tworzyw sztucznych oraz systemów orynnowania.

Młodzież miała okazję poznać wyroby o najwyższych parametrach technicznych, spełniające wymogi norm europejskich, asortyment nowoczesnych wykładzin podłogowych i zastosowanie membran dachowych. Szkolenie obejmowało część teoretyczną oraz pokaz praktyczny. Przyszli technicy budownictwa mieli okazję spróbować swoich sił przy spawaniu wykładziny i zgrzewaniu membrany dachowej. Na zakończenie szkolenia został przeprowadzony mini - quiz, w którym uczniowie odpowiadali na pytania prowadzących. Najlepsi dostali drobne upominki.

(oprac. Barbara Rusinek)

ib_p278_0_1.jpgib_p278_0_2.jpgib_p278_0_3.jpgib_p278_0_4.jpgib_p278_0_5.jpg