Targi edukacyjne w Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

3 kwietnia odbyły się w Wiśniowej targi edukacyjne, których celem było zapoznanie uczniów trzecich klas gimnazjum z ofertami kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych.
Uczniowie Zespołu Szkół w Czudcu prezentowali następujące kierunki kształcenia: Kinga Burek – technikum hotelarstwa, Dorota Furtek i Katarzyna Pałucka-technikum  żywienia i usług gastronomicznych, Artur Szela i Bartłomiej Ciosek - technikum budowlane.

Prezentacja polegała na pokazie umiejętności, jakie uczniowie nabywają w trakcie nauki zawodu. Odbył się między innymi pokaz dekoracyjnego składania ręczników, pokaz nakładania tynków ozdobnych oraz pokaz kulinarny, którego ozdobą był strumień płynącej, pysznej czekolady i pełne wiosennych barw i zapachów owocowe szaszłyki.

Młodzież chętnie dzieliła się z młodszymi kolegami i koleżankami swoimi doświadczeniami, a także uwagami na temat wyboru szkoły, zawodu itp.

(oprac. Monika Tarczyńska-Obrocka)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg