Konkurs na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową!

19 grudnia został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez Samorząd Uczniowski na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy, zgłaszając do oceny 16 prac. Jury w składzie: mgr Maria Wesołowska, mgr Agnieszka Dziadosz i mgr Małgorzata Piękoś – po uważnym zapoznaniu się z regulaminem konkursu – przyznało nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce – klasa II ZSZ
  • II miejsce – klasa III T Ż
  • III miejsce – klasa I LO, II TŻ
  • wyróżnienie – klasa II LO

Pani dyrektor Marta Proksa pogratulowała zwycięzcom i wręczyła im słodkie nagrody.
W tym wyjątkowym przedświątecznym dniu złożyła całej społeczności szkolnej życzenia wspaniałej, rodzinnej atmosfery podczas świąt Bożego Narodzenia oraz obfitego w moc sukcesów i radości Nowego Roku 2014.

(oprac. Lidia Bytnar)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg