Podsumowanie Roku Sportowego w powiecie strzyżowskim w Zespole Szkół w Czudcu

5 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół w Czudcu odbyło się Podsumowanie Roku Sportowego 2012/13 w powiecie strzyżowskim. W czasie spotkania omówione zostały wyniki powiatowej licealiady, gimnazjady i igrzysk młodzieży szkół podstawowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy, a także zostały wręczone nagrody najlepszym zawodnikom i klubom sportowym z naszego terenu. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządów terytorialnych - powiatowych i gminnych, organizacji sportowych, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie, zawodnicy i trenerzy. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Święty Mikołaj wraz ze śnieżynkami , który obdarował nagrodzonych smacznymi jabłuszkami.

Młodzież Zespołu Szkół w Czudcu przedstawiła prezentację multimedialną na temat idei igrzysk olimpijskich, natomiast Jagienka Preisner wraz ze swoim partnerem Dominikiem Rozborskim brawurowo zatańczyła tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński i tango oraz tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive i pasodoble. Jagienka jest uczennicą Gimnazjum Publicznego nr 1 w Miejskim Zespole Szkół w Strzyżowie, od kilku lat z dużym powodzeniem uprawia taniec sportowy w Tanecznym Klubie Sportowym GASIEK w Rzeszowie.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni przez uczniów II klasy technikum żywienia na zdrowy i pyszny poczęstunek.
Nagrodzonym zawodnikom i ich trenerom gratulujemy zdobytych sukcesów i życzymy pięknych planów sportowych na przyszłość!

(oprac. Lidia Bytnar)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg