Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Nowy rok szkolny powitał wszystkich piękną, słoneczną pogodą. Po uroczystej mszy świętej w kościele pw. Trójcy Świętej w Czudcu młodzież spotkała się na sali gimnastycznej ze swoimi nauczycielami i wychowawcami. Pani wicedyrektor Monika Tarczyńska-Obrocka serdecznie powitała zgromadzonych, a następnie przekazała najważniejsze informacje związane z organizacją roku szkolnego: przydział wychowawstw, miejsca odbywania praktyk zawodowych, realizowane przez szkołę projekty unijne. Podkreśliła znaczenie różnorodnych -przeprowadzonych w czasie wakacji-remontów, które powinny wpłynąć na dalszą poprawę warunków pracy nauczycieli i uczniów. Uczniom klas pierwszych życzyła szczególnego zadowolenia z wybranej szkoły i kierunków kształcenia, wszystkim - wielu radości i sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.30 kwietnia br. uroczyście obchodziliśmy 223. rocznicę uchwalenia słynnej Konstytucji 3 Maja. Młodzież pod kierunkiem pań Elżbiety Pietruchy i Renaty Żołądek przygotowała z tej okazji ciekawy montaż słowno-muzyczny odwołujący się do historycznych wydarzeń z przeszłości, a także do patriotycznych utworów literackich i muzycznych.

(oprac. Lidia Bytnar)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg