Rozstrzygnięcie konkursu „Cała prawda o papierosach”!

W związku z obchodami Światowego Dnia bez Tytoniu 5 czerwca w Zespole Szkół w Czudcu odbył się konkurs pod nazwą „Cała prawda o papierosach”. Patronat nad konkursem objęli Starosta Strzyżowski, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Czudcu. Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było napisanie referatu  na następujące tematy:

1. Skąd się wziął papieros?
  2. Papieros – fabryka trucizn.
  3. Wpływ palenia na zdrowie kobiety.
  4. Wpływ palenia na zdrowie mężczyzny.
  5. Dlaczego nie warto palić?

Pierwsze miejsce zajęła Wioletta Piczak z klasy I TŻ, drugie miejsce Katarzyna Nieroda - I TŻ, trzecie miejsce ex aequo zdobyły : Urszula Kuśnierz i Andżelika Kowalska z klasy III TŻ, natomiast czwarte miejsce: Dawid Nieroda i Kamil Tęczar z klasy II TB.

Nagrody książkowe ufundowane przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną wręczyły: pani dyrektor mgr Marta Proksa, pani A. Malec z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ze Strzyżowa, pedagog szkolny Wioletta Sarna i pani Beata Skrzypek - nauczycielka chemii.

Napisane przez uczniów referaty przedstawione zostaną przez laureatów podczas lekcji wychowawczych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(Opracowała: W. Sarna)