Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego - do oddziału sportowego o specjalności - piłka nożna

Nowość !!!

Ogłaszamy nabór do liceum ogólnokształcącego: do oddziału sportowego o specjalności piłka nożna!
Więcej w zakładce: Rekrutacja

Zespół Szkół w Czudcu rozpoczyna rekrutację do klasy I Liceum Ogólnokształcącego, w tym do oddziału sportowego o specjalności piłka nożna. Naszym celem jest jednoczesne stworzenie młodzieży bardzo dobrych warunków do zdobywania wiedzy ogólnej, jak i rozwijania zdolności i umiejętności sportowych. Obecnie wielu naszych uczniów systematycznie trenuje w klubach piłkarskich: "Izolator" Boguchwała, "Czarni" Czudec, "GKS ARAMIX" Niebylec, "Diament" Pstrągowa, "Wisłok" Strzyżów, czy "Granit" Wysoka Strzyżowska.

Wykwalifikowana kadra nauczycielska oraz dobre warunki lokalowe szkoły są szansą dla wszystkich młodych ludzi, którzy poprzez sport pragną realizować swoje marzenia i" osiągać życiowe cele.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z dokumentami:

Zapraszamy do naszej szkoły! Wspólnie rozwijajmy sportowe pasje!