Pożegnanie absolwentów szkoły

25 kwietnia br. odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów liceum ogólnokształcącego i technikum. Po odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi w składzie: Dżesika Gajdek, Anna Iskrzyska i Bartłomiej Ciosek .Następnie pani dyrektor Marta Proksa przywitała serdecznie rodziców, nauczycieli i młodzież, a przede wszystkim - absolwentów szkoły. Życzyła tegorocznym abiturientom głodu wiedzy oraz ciekawości świata, a także wielu mądrych życiowych decyzji i odnalezienia swojego miejsca pośród życzliwych im ludzi. Z kolei wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe i rzeczowe.

Absolwenci podziękowali pedagogom oraz młodszym koleżankom i kolegom za wszelkie dowody sympatii i wspólnie przeżyte chwile. Na pamiątkę otrzymali oryginalny dyplomik potwierdzający ich przygotowanie do samodzielnego życia, a także piernikowe serduszko.

Uroczystość zakończyła sesja zdjęciowa w przepięknym o tej porze roku parku.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg