Pożegnanie absolwentów szkoły!

26 kwietnia br. pożegnaliśmy na uroczystej akademii tegorocznych absolwentów liceum ogólnokształcącego i technikum.

Pani dyrektor Marta Proksa przywitała serdecznie zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i młodzież, a przede wszystkim bohaterów dnia – absolwentów szkoły. Pogratulowała tegorocznym abiturientom sukcesów w nauce, na praktykach zawodowych i w sporcie.

Życzyła wszystkim wielu dobrych dni teraz i w przyszłości, zdanych egzaminów maturalnych i zawodowych a także bardzo ciekawego i udanego życia! Następnie wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe i rzeczowe. Absolwenci przedstawili zebranym bardzo ciekawą prezentację multimedialną upamiętniającą ich kilkuletni pobyt w szkole. Podziękowali pedagogom oraz młodszym koleżankom i kolegom za wszelkie dowody sympatii i wspólnie przeżyte chwile. Na pamiątkę otrzymali oryginalny dyplomik potwierdzający przygotowanie do samodzielnego życia, gwarantującego szczęście słonika a także piernikowe serduszko.

Uroczystość zakończyła sesja zdjęciowa w przepięknym o tej porze roku parku.

(oprac. Lidia Bytnar)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg