„Podkarpacie stawia na zawodowców” w naszej szkole

Podczas ostatniego spotkania rodziców z nauczycielami Zespołu Szkół w Czudcu uczniowie technikum zaprezentowali wiedzę i umiejętności nabyte w trakcie dotychczasowej realizacji projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców”.

Młodzież przedstawiła przygotowaną przez siebie prezentację multimedialną, zawierającą krótkie opisy podjętych działań, m.in. udział w kursach dających dodatkowe kwalifikacje, zajęciach wyrównawczych oraz praktykach i płatnych stażach. Wymienione przedsięwzięcia były bogato ilustrowane materiałem zdjęciowym.
Ponadto rodzice mieli możliwość podziwiania  swoich dzieci w czasie wykonywanej przez nich pracy w zakresie: kelnerstwa, baristy, carwingu oraz nowoczesnych technik malarskich i dekoracyjnych.
Zarówno uczniowie, jak i ich rodzice podkreślali wartość i znaczenie realizowanego w szkole projektu zwiększającego mobilność młodych ludzi na wymagającym rynku pracy.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Zespół Szkół w Czudcu,