Niech żyje bal!

 

Tegoroczni absolwenci Zespołu Szkół w Czudcu wraz z osobami towarzyszącymi, zaproszonymi gośćmi i rodzicami bawili się 19 stycznia br. na tradycyjnej studniówce w Centrum Kształcenia Praktycznego. W roli gospodarza wystąpiła pani dyrektor Marta Proksa, która powitała wszystkich zebranych bardzo serdecznie. Pani dyrektor życzyła młodzieży spełnienia najskrytszych marzeń, zrealizowania wyznaczonych w życiu celów, odnalezienia najwłaściwszej drogi do szczęścia i oczywiście - jak najlepiej zdanych egzaminów maturalnych!
Tuż po godzinie 19:00 wszedł na salę korowód pięknych dziewcząt i chłopców, by odtańczyć tradycyjnego poloneza i walca. Następnie głos zabrała Diana Durek, która w imieniu koleżanek i kolegów podziękowała nauczycielom za ich trudną, mozolną i często niedocenianą pracę dydaktyczną i wychowawczą.
Zespół Bracia GP urozmaiconym repertuarem porywał młodzież do tańca i wspólnych zabaw, a suto zastawione stoły gwarantowały zmęczonym tancerzom przypływ nowej energii. Pamiątkowe zdjęcia pozwolą zachować na dłużej urok i piękno tych wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil.
Studniówkowy bal trwał do białego rana !

img_1.jpgimg_2.jpgimg_3.jpgimg_4.jpgimg_5.jpgimg_6.jpgimg_7.jpg