Konkurs przyrodniczy „Przyglądnij się drzewom”

W dniu 12 stycznia został rozstrzygnięty konkurs przyrodniczy „Przyglądnij się drzewom”, zorganizowany przez Nadleśnictwo w Strzyżowie. Był adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu strzyżowskiego. W pierwszym etapie, polegającym na wykonaniu prac fotograficznych rodzimych drzew liściastych, wzięło udział 14 drużyn z: Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie, Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie oraz Zespołu Szkół w Czudcu. Jury oceniło prace i wyłoniło 6 zwycięskich drużyn. Wzięły one udział w drugim etapie, który polegał na rozwiązaniu testu wiedzy o drzewach liściastych. Drużyna naszej szkoły w składzie: Patrycja Król, Joanna Mroczka i Aleksandra Szaro z kl. I Technikum Architektury Krajobrazu zajęła I miejsce. Opiekunami tej grupy były panie: mgr Marta Pytko i mgr Anna Godek. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg