„Jest taki dzień” …

Święta Bożego Narodzenia są przez Polaków kochane szczególnie i uważane za najbardziej rodzinne. Samorząd Uczniowski wprowadził w szkole miły przedświąteczny nastrój, przygotowując ciekawy program artystyczny połączony z prezentacją najpiękniejszych stroików bożonarodzeniowych wykonanych przez młodzież.
Rozważania o bardzo współczesnej tematyce zagubienia człowieka w szumie medialnym, strofy wierszy znanych poetów, a nade wszystko cudowne melodie kolęd i pastorałek sprzyjały pogłębionej refleksji o cudzie narodzin Bożego Dziecięcia.

Życzenia pięknych świąt, które zbliżają ludzi i czynią ich życie radośniejszym, złożyły wszystkim obecnym pani dyrektor Marta Proksa i przewodnicząca Samorządu – Kasia Opalińska.

Więcej zdjęć na stronie szkolnego facebooka.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg