Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Nowy rok szkolny rozpoczął się uroczystą mszą świętą w kościele pw. Trójcy Świętej w Czudcu. Ksiądz Marcin Duplaga apelował do młodzieży, by odważnie i ambitnie wyznaczała sobie cele życiowe, pracowała dla dobra własnego, swoich najbliższych oraz na chwałę Bożą.

Pani dyrektor Marta Proksa, witając zaproszonych gości, rodziców i całą społeczność szkolną, wyraziła nadzieję, że rozpoczynający się rok przyniesie wszystkim dużo satysfakcji z podjętego na nowo trudu oraz radość sukcesów.
Z kolei pan wicestarosta Jan Stodolak życzył młodzieży, by wykorzystała w pełni możliwości kształcenia się w nowocześnie wyposażonych pracowniach, pod okiem życzliwych i kompetentnych pedagogów, a nauczycielom - wielu sukcesów dydaktycznych i wychowawczych.

Na zakończenie uczniowie spotkali się w klasopracowniach ze swoimi wychowawcami.

(oprac. Lidia Bytnar)