I grudnia - Dzień Walki z HIV i AIDS

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole odbył się konkurs, którego celem było sprawdzenie wiedzy uczniów na temat historii tej choroby, jej skutków oraz sposobów uniknięcia zarażenia.

Organizatorami byli pedagog szkolny - W. Sarna - Szura, p. B. Skrzypek oraz Powiatowy Inspektorat Sanitarny ze Strzyżowa reprezentowany przez p. Agatę Malec i p. Anetę Gorzynik - Dobrowolską.

W wyniku konkursu pod nazwą 1 GRUDNIA - DZIEŃ WALKI Z HIV i AIDS, który odbył się w dniu 29-11-2011 r., następujący uczniowie zajęli :

• I miejsce - Kamil Machowski -II ZSZ,
  • II miejsce - Przemysław Łyszczak, Tomasz Leśniak, Arkadiusz Rachwalski - II ZSZ,
  • III miejsce - Gabriela Poręba -III LO.

Oprócz tego w konkursie przyznano wyróżnienia dla Daniela Ptaka - II ZSZ i Eweliny Olak -III LO.
Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 6 grudnia 2011 r. Ciekawe nagrody dla laureatów konkursu ufundowane zostały przez dyrekcję naszej szkoły oraz Powiatowy Inspektorat Sanitarny ze Strzyżowa.