Pracownie multimedialne

logo efs oldPracownie multimedialne w Zespole Szkół w Czudcu.

W ramach projektu współfinansowanego przez UE w Zespole Szkół w Czudcu przybyły nowe pracownie multimedialne:

1. W ramach projektu „Internetowe centra informacji w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych” (21 lutego 2007 r.), 16 stycznia 2008 r. otrzymaliśmy 4 stanowiska komputerowe oraz wielofunkcyjne urządzenie sieciowe HP LaserJet 3052, nad którymi opiekę objęła mgr Lidia Bytnar – kierownik szkolnej biblioteki,
  2. W ramach projektu „Pracownie komputerowe dla szkół w roku 2007” (19 lutego 2007 r.), 23 czerwca 2008 r. otrzymaliśmy 16 stanowisk komputerowych, 4 stanowiska Multimedialnego Centrum Informacji (MCI), laptop, wideoprojektor, 2 sieciowe drukarki laserowe oraz dwa skanery, nad którymi opiekę objął nauczyciel fizyki i informatyki – mgr Krzysztof Zandecki.

(oprac. Monika Grębowska-Dziedzic)