Europejski Dzień Języków

26 września 2014 r. uczennice klasy III LO  Katarzyna Opalińska i Agnieszka Golik uczestniczyły w organizowanym  już po raz drugi Europejskim Dniu Języków w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie.

Uczennice, wraz z ponad setką uczestników z innych szkół, wysłuchały wykładu w języku angielskim na temat tradycji horroru w amerykańskiej kinematografii oraz miały okazję uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego w specjalnie przygotowanych w tym celu grupach warsztatowych.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa oraz zaproszenie do udziału w kolejnych tego typu imprezach organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie.