Dzień z serduszkiem w tle

14 lutego Samorząd Uczniowski sprawił wszystkim bardzo miłą niespodziankę. W czasie uroczystego apelu ogłosił wyniki wyborów na najsympatyczniejszą walentynkę –Basię Powęzkę z klasy II LO i najsympatyczniejszego walentynka – Grzegorza Kawę z klasy III LO. Szkolni ulubieńcy zostali przez panią dyrektor ukoronowani, następnie zasiedli na tronie, dzierżąc w ręku czek na okazałą sumę …. 9,99 PLN ufundowany przez Sklepik Uczniowski.

Z kolei rozstrzygnięty został konkurs na najoryginalniejsze, walentynkowe nakrycie głowy. I tym razem zwyciężyła Basia Powęzka! W imieniu SU życzenia miłości, szczęścia, radości złożyła wszystkim obecnym jego przewodnicząca Kasia Opalińska , a jej koleżanki z klasy: Sylwia Ochał i Kasia Ziobro zaśpiewały nastrojową piosenkę „Kawiarenki”.

Okolicznościowe spotkanie odbyło się pośród większych i mniejszych serduszek, ale najważniejsze były tego dnia – wzajemny uśmiech i życzliwość.

(oprac. Lidia Bytnar)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg