„Droga do samodzielności” - nowy cykl zajęć dla młodzieży ZS w Czudcu

W dniu 21 lutego 2014 r. pracownice Urzędu Skarbowego w Strzyżowie p. Joanna Furtek i p. Anita Nowak w ramach działalności edukacyjnej urzędu przeprowadziły zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół w Czudcu. Celem spotkania było podniesienie wiedzy uczniów na temat podatków oraz zapoznanie z system e-deklaracje, który umożliwia składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. Młodzież miała możliwość także zadawania pytań w kwestii obowiązku podatkowego i rozliczeń osób nie uzyskujących stałego dochodu. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego w Strzyżowie było pierwszym z organizowanego przez szkołę cyklu zajęć dla młodzieży „Droga do samodzielności”. Wkrótce odbędą się podobne spotkania z przedstawicielami wyższych uczelni, banków i instytucji prawnych.

Zespół Szkół w Czudcu,